درباره ما

مجموعه کشاورزبان در آذر ماه سال ۱۳۹۹ شروع به فعالیت خود کرد. هدف این مجموعه در اختیار قرار دادن کودهای مورد نیاز تمامی گیاهان در انواع زمین های کشاورزی و زراعی و معرفی محصولاتی است که اکثرا برای گل و گیاهان و تولید محصول مفید واقع می شوند.

از جمله این محصولات می توان به ابزار باغبانی مورد نیاز برای استفاده در خانه یا باغچه، کود های مورد نیاز انواع گیاهان، دادن برنامه های غذایی پرورش محصولات مختلف، معرفی گل ها و همچنین فروش انواع بذر و نحوه کاشت آن ها در گلدان و باغچه اشاره کرد.
تمامی محصولات این فروشگاه با کیفیت بالا ارائه می شوند. این مجموعه به شما اطمینان می دهد کالا در سلامت کامل به دست مشتری می رسد. همچنین شما می توانید مطالب جالب و به روز در مورد دنیای کشاورزی را در مجله کشاورزبان مطالعه کنید. در این مجله نکات و ترفند های جالبی برای نگهداری از گیاهان و محصولات آورده شده.
مجموعه کشاورزبان در تلاش است تا نیازها و سوالات کاربران عزیز در حوزه کشاورزی را در سریع ترین زمان ممکن پاسخ دهد. جلب رضایت مشتری برای کشاورزبان همواره در الویت بوده و می باشد. محصولات داخل فروشگاه کشاورزبان به سراسر ایران ارسال دارد و هیچ محدودیتی در این زمینه نمی باشد.

×